לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

מדיניות החזרים כספיים והחזרות

מדיניות משלוחים והחזרות

אחריות למשך 12\5 שנים בהתאם לדגם הנרכש.

תעודת האחריות ניתנת במעמד האספקה בביתך ע”י המובילים של HUGG.

11.1 ידוע ללקוח כי החברה אינה מספקת שירותי הובלה והרכבה ואיסוף הסחורה באופן עצמאי יתאפשר ממחסן החברה בלבד. באחריות הלקוח לבדוק את תקינות הסחורה טרם איסופה. נטילת הסחורה תהווה הודאה מצד הלקוח בתקינות הסחורה. 

11.2 על אף האמור בסעיף 11.2 לעיל, מוכנה החברה להציע שירותי הובלה והרכבה באמצעות קבלנים שונים, שלא באחריותה והאחריות לעמידה בזמני האספקה המשוערים ע”י המובילים תהא באחריות הקבלנים המבצעים בלבד. כל טענה בדבר הפרה בעניין זה, תעשה אל מול הקבלנים בלבד.

11.3 ידוע ללקוח כי עלות ההובלה וההרכבה אינה כלולה במחיר המוצר וכי במקרה בו יבחר הלקוח לקבל גם שירותים אלה, התשלום עבור ההובלה וההרכבה ישולם ישירות לקבלן המבצע השירות במעמד האספקה. בהובלה למקומות ללא גישה למשאית, תתואם נקודת מפגש עם                         המוביל לאספקת המוצר בלבד ללא הרכבה.

11.4 ידוע ללקוח כי ייתכנו עיכובים במועד האספקה שתואם ללקוח בשל אירועים בלתי צפויים לרבות פקקים ומשך זמן ביצוע הפעולות הנדרשות בבית הלקוח. בשל אופי השירות, ידוע ללקוח כי הוראות חוק הטכנאי אינן חלות ולפיכך הלקוח לא יוכל לבוא בטענה ו/או דרישה לפיצוי בעניין זה.

11.5 ידוע ללקוח כי בהובלה רגלית (בניין ללא מעלית/מוצר אינו נכנס במעלית ) ישולם סך נוסף של 60 ₪ בגין המוצר עבור כל קומה מעל קומה שלישית. במקרה של ספה מחולקת המורכבת מכמה חלקים – ישולם סך נוסף של 60 ש”ח בעבור כל חלק של הספה.

11.6 הכנסת הסחורה תתבצע דרך דלת ראשית בלבד. במידה ויידרש שרות מנוף, יושת החיוב על הלקוחיובהר כי בכל הזמנה של ספת תלת שאורכה כ- 2 מטר, יידרש מנוף.


אנחנו מתחייבים ל-21 ימי עסקים אך ברוב המקרים מחלקת האספקות שלנו תחייג אליכם כמה ימים לאחר הרכישה כדי לתאם יום ושעה לאספקת מזרן ויסקו החלומי שלכם.

זמני האספקה שלנו הם חמישה ימים בשבוע, ראשון עד חמישי.

בהובלה לקריית שמונה, רמת הגולן, דרומה לבאר שבע ולקו הירוק ייתכן עיכוב באספקה של עד 14 ימי עסקים מעבר לזמן האספקה הנקוב ותוספת תשלום של 150 ₪.

בהובלה לאזור ירושלים לרבות העיר העתיקה בירושלים ייתכן עיכוב באספקה של עד 14 ימי עסקים.

שרות ההובלה יתבצע באמצעות חברות הובלות העובדות עם מפעילת האתר והשרות מוענק בתחומי מדינת ישראל למעט לערבה ולאילת.

אספקת המוצרים שנרכשו באתר אפשרית רק כאשר המען המבוקש כלול בתוך אזור שירות ההובלות ואין מניעה טכנית אחרת המונעת אספקת המוצרים כאמור.

הרוכש מתחייב לאפשר האספקה במועדים שהוסכמו. במקרה של דחיית מועד האספקה ביוזמת הרוכש, תאוחסן ההזמנה במחסני החברה לתקופה שלא תעלה על 7 ימים. דחיית מועד האספקה, מסיבות התלויות ברוכש, לתקופה העולה על 7 ימים, משמעותה לעניין מועדי אספקה, כביצוע הזמנה חדשה.

על הרוכש חלה האחריות לבדוק האפשרות להכנסת המוצר לביתו לפי מידות המוצר.

הכנסת הסחורה תתבצע דרך דלת ראשית בלבד. במקרה במידה ויידרש שרות מנוף, יושת התשלום על הרוכש
בהובלה למקומות ללא גישה למשאית, תתואם נקודת מפגש עם המוביל לאספקת המותר בלבד ללא הרכבה.

בהובלה רגלית (בניין ללא מעלית/המוצר לא נכנס במעלית) ישולם סך נוסף של 60 ₪ בעבור כל קומה מעל קומה שלישית.

איסוף הסחורה באופן עצמאי יתאפשר ממחסן החברה במושב ברק בלבד, בתיאום מראש. באחריות הרוכש לבדוק את תקינות הסחורה טרם איסופה. נטילת הסחורה תהווה הודאה מצד הלקוח בתקינות הסחורה.

משלוח המוצרים בשנית בשל סיבה התלויה ברוכש, יחויב הרוכש בנוסף לתשלום דמי ההובלה הראשוניים גם בתשלום דמי הובלה נוספים.

אי עמידת מפעילת האתר במועד האספקה המבוקש מכל סיבה שהיא לא תפטור, בכל דרך שהיא, את הלקוח מחובת התשלום בגין האספקה.

הזינו את מספר הטלפון
ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ

פנייתכם התקבלה
נציג מטעמנו יחזור אליך עד לילה אחד
על הדרך, אתם יכולים גם לעקוב אחרינו
לנציג אנושי