לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
איך תדעו שמדובר במזרון אורטופדי לפני שתשכבו עליו?

איך תדעו שמדובר במזרון אורטופדי לפני שתשכבו עליו?

מזרון אורטופדי במחיר ואיכות ללא תחרות!! המזרונים של  HUGG כאן כדי לשפר לכם את השינה לתמיד! בואו לישון טוב ולחלום טוב על המזרונים האורטופדיים של HUGG!

מזרן אורטופדי הוא מוצר מבוקש לכל מי שיודע כמה חשוב לישון טוב ולקום רעננים בבוקר. 

אבל בתוך המגוון הענק שיש בשוק – איך תדעו אם זה באמת מזרון אורטופדי? צוות HUGG מסבירים.

כל הדרכים לזהות מזרון אורטופדי

כדי לדעת שיש לכם באמת עסק עם מזרן אורטופדי, אתם יכולים לקחת את המזרן שלנו לשישים יום ניסיון ללא התחייבות ולהרגיש בעצמכם עד כמה זה יכול לשפר לכם את איכות השינה. אבל אתם לא חייבים לישון על זה כדי לדעת שבאמת מדובר על מזרן אורטופדי. הנה כל הדרכים לדעת אם זה מזרן אורטופדי או לא:

  • אחריות מזרן איכותי בכלל ומזרן אורטופדי בפרט, מגיע עם אחריות ארוכת טווח. מינימום 10 שנים. זה מעיד על מזרן איכותי, שהיצרנים עומדים מאחוריו ומתחייבים באמת לתת לכם את הטוב ביותר.
  • חומרי גלם חשוב לבדוק את מפרט החומרים ממנו עשוי המזרון, עוד כשאתם בחנות או באתר האינטרנט של החברה. מפרט של מזרן אורטופדי חייב לכלול חומרים שמתאימים את עצמם לתנוחת הגוף באופן דינמי, כמו ספוג ויסקו.
  • רמת קשיחות ככל שהגוף שלכם כבד יותר, כך מומלץ לבחור מזרן קצת יותר נוקשה, שיתן לכם תמיכה מלאה ולא ישקע לגמרי. לכן מזרן אורטופדי איכותי יאפשר לכם לבחור רמת קשיחות של המזרן בהתאם לצורך האישי שלכם.
  • אוורור טוב סממן נוסף של מזרן איכותי הוא מידת האוורור שהוא מספק. מזרן מאוורר מאפשר זרימת דם טובה יותר וגם שומר על ההיגיינה של המזרן טוב יותר.
  • מספר שכבות מזרן אורטופדי צריך להיות עשוי משכבות שונות, אשר לכל אחת מהן יש תפקיד אחר – שכבת נוחות, שכבת ביניים ושכבת בסיס. ככל שיש יותר שכבות, מדובר על איכות גבוהה יותר (לצד פרמטרים נוספים כמובן).
  • תו תקן מזרן אורטופדי חייב להגיע עם תו תקן מחמיר כמו תו תקן אירופאי אשר מעיד כי המזרן עבר בדיקות מעבדה מקיפות לפני שמציעים אותו למכירה.

מזרון אורטופדי

מזרן אורטופדי שנוצר במיוחד בשבילכם

נוסף על כל התכונות המצוינות מעלה, מזרן אורטופדי איכותי צריך להיות גם מזרן מבית טוב. יצרן שחושב על הלקוחות שלו. שמבין את החשיבות של שירות לקוחות זמין ואדיב, שמסוגל לספק לכם תקופת ניסיון עם המזרן לפני שאתם חותמים סופית על העסקה. חברה שמשקיעה המון בפיתוח של מוצרי איכות כדי שאתם תוכלו להתפנק ולישון טוב יותר מאי פעם.

לסיכום, מזרונים אורטופדיים של HUGG הם התשובה לכל השאלות, המענה לכל החלומות שלכם. עם מחירים ללא תחרות, איכות ללא פשרות ומזרנים אורטופדיים מושקעים, נוחים ומעוצבים – אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון! דברו איתנו!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזינו את מספר הטלפון
ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ

פנייתכם התקבלה
נציג מטעמנו יחזור אליך עד לילה אחד
על הדרך, אתם יכולים גם לעקוב אחרינו
לנציג אנושי