לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
מה הופך מזרן יוקרתי ליוקרתי והאם שווה להוציא את הסכום שהוא עולה

מה הופך מזרן יוקרתי ליוקרתי והאם שווה להוציא את הסכום שהוא עולה

מזרני יוקרה ששווה להשקיע בהם זה מזרני Hugg! מזרני איכות בהשראת איכות החיים הסקנדינבית – ללא פשרות ועם הרבה פינוקים מסביב.

מזרני יוקרה הפכו שם נרדף למוצר איכותי, שמחזיק מעמד הרבה זמן, נותן תמיכה מעולה לגב וגם שהשקיעו לא מעט בפיתוח שלהם, כדי שאתם תוכלו לישון בשקט.

צוות Hugg מסביר – איך מזהים מזרן יוקרתי והאם זה שווה את ההשקעה?

מזרני יוקרה – מה כל כך יוקרתי בהם?

מוצר שעולה לכם הרבה כסף, כמו מזרני יוקרה למשל, הוא בדרך כלל מוצר שיש סיבה טובה לכך שאנשים בוחרים להשקיע בו סכומים גדולים. במקרה של מזרני יוקרה יש לזה שני מאפיינים עיקריים:

  1. מחקר ופיתוח לרוב, חברה שמייצרת מזרני יוקרה היא גם חברה שמשקיעה הרבה כסף, זמן ומאמץ לפתח מוצר איכותי, שעונה על דרישות שונות של השוק, כמו נוחות, בריאות, היגיינה, עמידות, עיצוב ועוד. אבל לעיתים קרובות, החברה משקיעה לא פחות גם על ייחודיות – על פיתוח מוצר שיש לו תכונות מיוחדות שאין למוצרים אחרים. זה לא בהכרח אומר שאלה תכונות חשובות ומועילות. אלא פשוט תכונות שעוזרות לחברה לשווק טוב יותר את המוצר ולדרוש עליו סכומים גבוהים.
  2. מותג מזרני יוקרה חברה המייצרת מוצרי יוקרה, גם אם מדובר על מזרון יוקרתי, חייבת להשקיע הרבה מאוד בפיתוח המותג. הכוונה למוניטין של המוצר. למוניטין של החברה. לעיתים קרובות המותג נשען גם על איכות המוצר לטווח ארוך ולכן מאפשר לחברה להעלות מחירים, גם אם אין לכך הצדקה מעשית. למעשה אפשר לייצר מזרוני איכות מדהימים במחירים הרבה יותר נמוכים בהשוואה למזרונים של מותגי יוקרה.

מזרוני איכות או מזרוני יוקרה – על מה כדאי לשלם יותר?

בדרך כלל מזרון של מותגי יוקרה יהיה גם מזרון איכותי. ירידה באיכות המוצר יכולה לפגוע קשה במותג עצמו ולכן מותגי יוקרה בדרך כלל מקפידים על איכות גבוהה.

אבל יש גם מזרני איכות המיוצרים על ידי חברות פחות מוכרות, ששמות על המזרונים תג מחיר משתלם הרבה יותר, בלי לרדת באיכות של המזרון.

דווקא מותגים יותר קטנים יכולים להרשות לעצמם להוריד מחירים ולספק מוצרי איכות ללא פשרות, כי הם משקיעים פחות בשיווק של המותג. הם משקיעים בעיקר בפיתוח מוצרי איכות ושיווק ידידותי שלהם ללקוחות. 

לכן אפשר למצוא מזרוני יוקרה המשווקים על ידי חברות פחות מוכרות, אבל נותנות לכם את אותה הרמה ואותה האיכות – לעיתים קרובות גם במחירים הרבה יותר נוחים.

לסיכום, המזרונים של Hugg אולי עדיין לא ממותגים בישראל בתור מזרוני יוקרה, פשוט כי הם עדיין לא מספיק מוכרים. אבל גם המחירים הנגישים ומגוון אפשרויות הבחירה הופכים את המוצר שלנו נגיש יותר, איכותי יותר ומתאים יותר לכל מי שרוצה לישון טוב בלילה. 

רוצים לבדוק אותנו? קחו מזרן איכות של Hugg ל 60 יום ניסיון!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזינו את מספר הטלפון
ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ

פנייתכם התקבלה
נציג מטעמנו יחזור אליך עד לילה אחד
על הדרך, אתם יכולים גם לעקוב אחרינו
לנציג אנושי