לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
איזה סוג של מזרנים מתאים לבני נוער?

איזה סוג של מזרנים מתאים לבני נוער?

מזרן לבני נוער שנותן תמיכה מלאה ושומר על בריאות הגב של הילדים שלכם בתקופה הכי חשובה להתפתחות עמוד השדרה – מזרן אורטופדי של Hugg זה מה שאתם מחפשים!

בניגוד למה שרבים עדיין חושבים, דווקא בתקופת הילדות והנעורים הכי חשוב לתת לילדים שלכם מזרן איכותי ובריא. צוות Hugg מסבירים – למה דווקא עכשיו הכי חשוב לשמור על הגב של הילדים ואיך בוחרים מזרן לבני נוער שישמור להם על הגב?

למה חשוב לבחור מזרן איכותי לבני נוער?

בני נוער נמצאים בתקופה הקריטית של התפתחות וצמיחה. לכן הם צריכים לקבל תמיכה כמה שיותר מלאה ואיכותית לגב. עמוד השדרה נמצא בשלבי התפתחות חשובים ולכן הם צריכים תמיכה טובה, שתעזור לכם למנוע מהם בעיות גב בעתיד. 

מזרן איכותי גם תורם ליציבה נכונה וגם עוזר ילדים שלכם לישון טוב יותר.

מזרן לבני נוער שעוזר לישון טוב בלילה

איכות השינה משפיעה על תחומים רבים בחייהם של ילדים – על אחת כמה וכמה על בני נוער. 

השינה היא הזמן שבו הגוף מחדש אנרגיות, משקם אזורים עייפים ופגועים, מאפשר לעצמו להתרענן ולקום בבוקר עם כוחות מחודשים.

החיוניות שמלווה את היום אחרי שינה טובה מאפשרת לילדים לתפקד טוב יותר לאורך היום, להתרכז בלימודים ותחומים הישגיים אחרים בחיים, משפיעה על מצב הרוח ועוזרת להם לתפקד טוב יותר, במיוחד בתקופה מלאת אתגרים וקשיים כמו גיל הנעורים.

מזרנים לבני נוער

מזרן לבני נוער – קשה או רך?

החלטה בין מזרן קשה או מזרן רך תלויה בעיקר במשקל של מי ששוכב על המזרן. 

גוף כבד יותר זקוק להתנגדות גדולה יותר ולכן גם למזרן קצת יותר קשה לעומת גוף קל, שעדיף לספק לו מזרן רך, כדי לאפשר לגוף לשקוע פנימה בקלות ולקבל את התמיכה הדרושה. 

לכן אצלנו במזרני Hugg מצאנו פתרון אופטימלי לדילמה – כדי לבחור מזרן אופטימלי לבני נוער אנחנו מספקים לכם מזרן ויסקו, שהוא חומר שמתאים את עצמו לגוף ששוכב עליו.

אבל המזרנים שלנו מגיעים גם בדרגות שונות של קושי ולכן אתם יכולים בקלות למצוא מזרן לבני נוער שנותן את התמיכה המושלמת לגב של הילדים.

נוסף על מידת הקושי והרכות של המזרן, חשוב לוודא שאתם קונים מזרן שיש לו תו תקן מחמיר, כמו תו תקן אירופאי. זה מעיד שהמזרן עשוי מחומרים איכותיים ושמישהו בדק ומצא כי מדובר על מזרן איכותי ובריא.

בנוסף, מזרן עם אחריות ארוכת טווח מבטיח שאתם מקבלים מוצר איכותי, שיש לו אמא ואבא ויש למי לפנות אם יש בעיה.

לבסוף, חשוב לבחור מזרן מספיק ארוך וגדול, שיאפשר לילדים להתמתח במיטה לכל אורכם ולהרגיש שיש עוד מקום.

לסיכום, המזרנים של Hugg מיועדים לתת לכם שינה מתוקה באמת, ללילה מפנק ונעים. שלא רק תרגישו בנוח, אלא גם תקומו בריאים ומחוזקים. רוצים לבדוק אותנו? קחו מזרן ל 60 ימי ניסיון!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזינו את מספר הטלפון
ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ

פנייתכם התקבלה
נציג מטעמנו יחזור אליך עד לילה אחד
על הדרך, אתם יכולים גם לעקוב אחרינו
לנציג אנושי